VIDEO: Fëmija qan mbi mamanë e vdekur në Bruksel

March 24, 2016 11:26

VIDEO: Fëmija qan mbi mamanë e vdekur në Bruksel

Kjo video e bërë mes rrënojave dhe flakëve në aeroportin e Brukselit tregon një vogëlushe, të mbuluar me gjak, që qan mbi trupin e mamasë së vdekur.

Për fat vogëlushja mbijetoi ndaj sulmit terrorist në terminalin e aeroportit të kryeqytetit belg.

Por mamaja e saj nuk ia doli.

Video është bërë nga Francisco Izquierdo.

Ai tha për CNN se këto pamje nuk do i zhduken kurrë nga mendja.

March 24, 2016 11:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin