VIDEO/ Fjalët e ndiera të Ramës për Gramoz Ruçin, Linda Ramën dhe nënën e tij

June 27, 2017 20:29

VIDEO/ Fjalët e ndiera të Ramës për Gramoz Ruçin, Linda Ramën dhe nënën e tij

Ne fjalimin e tij te fitores se zgjedhjeve, kryeministri Edi Rama ka falenderuar ne menyre te vecante Gramoz Rucin, bashkeshorten e tij Linda Ramen, nenes dhe skuadren qe sipas tij dha shpirtin ne kete fushate dhe i solli fitoren.

“Faleminderit qe vazhdon te me durosh shume me heroikisht sec vazhdoj te duroj une gazetaret e kazanit mediatik…Aneta… Eshte e vetmja ne familjen tone qe nuk le gazete pa lexuar dhe portal pa klikuar dhe nuk e di si akoma nuk e ka humbur besimin te une. Po nuk ka humbur as durimin tek une. Ylli me i madh i kesaj fushate te suksesshme ka qene shpirti i skuadres, angazhimi i te gjitheve, shembulli i drejtuesve ne pune dhe puna e te gjitheve ne grup”, tha Rama.

June 27, 2017 20:29
Komento

1 Koment

  1. violeta gazeli June 27, 22:07

    urime kryeministri i shqiptareve kudo qe jane respect per familjen tende.linden .dhe nje falenderim te vecante une e kam per nenen e kryeministrit zonja Anete respekte per djemte tu per familjen tende jam e lumtir qe te kam njojtur urime per kryeministrin e shqipetareve Edi Rama

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim