VIDEO: Flamur Noka në protestë me G Class 125 mijë dollarë

April 5, 2018 13:04

VIDEO: Flamur Noka në protestë me G Class 125 mijë dollarë

 

E ndërsa opozita protestoi kundër qeverisë, duke e akuzuar atë se po varfëron shqiptarët, për ironi deputeti demokrat është paraqitur në protestë me makinën e tij super luksose.

Teksa Flamur Noka dhe Bardh Spahia kanë udhëhequr protestuesit në rreth-rrotullimin e Milotit duke kërkuar rrëzimin e qeverisë, një makinë luksoze ka tërhequr vëmendjen e tubuesve.

Ish-ministri Noka zgjodhi të shkojë me Mercedesin e tij luksoz G Class, e cila kushton së paku 125 mijë dollarësh dhe modelet e saj nëpër botë janë të limituara në prodhim.

Noka i ka shpërndarë protestuesve disa bidona ujë dhe më pas është larguar.

a.s/dita

April 5, 2018 13:04
Komento

9 Komente

 1. Bardhi Tolabi April 5, 16:13

  Me uje shuhet uria sipas te tejngopurit,Mul UDB-ashit…
  Nuk e morra vesh o Muli,degjova se te 23 vetat e ndaluar,per dhunen e pardjeshme ne Kukes,paskan qene pa mjete te motorizuara,(e them keshtu se flas edhe per motorciklete etj),a eshte e vertete?
  Ne se po,per cfare tarife ishin kunder keta?
  Apo flisnin per tarifen qe duhet te pagujane te motorizuarit,ndermjet tyre dhe ti?

  Reply to this comment
 2. Plaku Xhuxhumaku April 5, 17:12

  Shume gabim Flamuri, duhet te kishte shkuar ne proteste me gomar. O njerez, nuk ka fare rendesi me cfare shkoi Flamur Noka ne proteste. A keni ndonje informacion me relevant per protesten? Ate publikoni, jo po na tregoni edhe sa pordha bene protestuesit, kush shurroi ne breke, dhe cilin polic e shane nga nona, e pastaj sa bishta cigaresh kishte per toke mbasi u larguan protestuesit.

  Reply to this comment
  • Shpirti i skllavit ! April 5, 17:47

   125 mije dollare, nje deputet I ka si qime bythe nuk eshte per tu habitur ! Interesante eshte “shpirti I solidaritetit” kur vjen puna te nje shishe uje falas qe deputeti u dhuron protestueseve dhe te gjithe u turren te bajraktari qe kujdeset per bujkroberit e tij!

   Reply to this comment
 3. Plaku Xhuxhumaku April 5, 17:13

  Shume gabim Flamuri, duhet te kishte shkuar ne proteste me gomar. O njerez, nuk ka fare rendesi me cfare shkoi Flamur Noka ne proteste. A keni ndonje informacion me relevant per protesten? Ate publikoni, jo po na tregoni edhe sa pordha bene protestuesit, kush shurroi ne breke, dhe cilin polic e shane nga nona, e pastaj sa bishta cigaresh kishte per toke mbasi u larguan protestuesit..

  Reply to this comment
 4. Lala April 5, 17:15

  Nuk me shqetson aspak Muli ne ”proteste,,sepse do qe te haje ato qe vodhi me shqetesojne injorantet qe i shkojne mbrapa.

  Reply to this comment
 5. N.VJOSA April 5, 17:43

  Mui Cari, me Mercedes 125 mije Dollare…!
  Makina te tilla luksoze nuk i kane as ministrat Gjermane APO austriake, qe e kane rrogen 10 fish me te madhe se rrogen e Mulit kur ish Minister apo sot qe eshte deputet!…
  Ku i gjeti parate Muli, ky Kryedebil qe dikur nuk kish as gomar per ta ngarkuar me dru…!
  Por keshtu eshte, RA DACI NE KOS…
  Kulmi i Hipokrizise dhe Hajduterise!

  Reply to this comment
 6. Kris 1 April 5, 18:32

  Te gjithe deputetet ka e makina te shtrenjta dhe trajtim hyjnor.Cfare u la mangut Saliu ja u plotesoi Edvini

  Reply to this comment
 7. Alban Dega April 5, 23:56

  From: Alban Dega
  Date: April 5, 2018 at 02:54:18 EDT

  MOS U BENI MISH PER TOPIN E KUSAREVE DHE VRASESVE TUAJ !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Kronike e shkurter e trazirave te 29 prillit 1992 ne Los Anxhelos

  Me 3 mars 1991, e denuari i liruar nga burgu me falje te nje pjese te denimit nje afro-amerikan me emrin Rodney King u orvat ti iki policise duke ngare makinen me shpejtesi te madhe ne rruget e Los Anxhelosit. Ai ishte i dehur ose droguar dhe nuk iu bind urdherit te policise per te ndaluar, para se te dorezohej. Kater policet e revoltuar dhe rrezikuar e rrahin ate ate keqazi megjithese ishte i paarmatosur. Nje kalimtar i rastit e filmon per 89 sekonda skenen, e cila shfaqet ne televizionet e Los Anxhelosit dhe mbare SHBA-se. Pak ore mbrapa nisin protestat qe kthehen trazira te dhuneshme ne mbare Los Anxhelos. Protestuesit sulmojne dhe plackisin shume dyqane dhe ndertesa ne qendren e qytetit dhe u vene zjarrin qindra prej tyre,
  Me 29 prill 1992 juria prej 12 vetash vendos te liroje 4 oficeret nga te gjitha akuzat pervec nje akuze per sulm ndaj oficerit Powell. Ky vendim coi ne shperthimin masiv te protestave qe u kthyen ne trazirat qytetare me te renda ne hisotrine e SHBA-se per shekullin e 20-te.Reagimi i policise u vonua. Protestuesit rrahin dhjetra shofere. Nje shofer i bardhe kamioni nxirret me dhune nga kamioni dhe rrihet per vdekje nga tre afroamerikane. Zjarri dhe flaka perhapet gjithandej.
  Me kerkese te kryetarit te Bashkise se Los Anxhelosit , Guvernatori i Kalifornise Pete Wilson dergon Garden Kombetare dhe shpall shteterrethimin. Ne oret e hershme te mengjezit qindar zjarre mbuluan qytetin. Dhjetra qytetare u vrane. Qindra te tjere u plagosen nga banadat e hajduteve dhe krimineleve qe shfytezuan situaten per grabitje, plackitje, djegje, plagosje e vrasje, Pronaret koreane dhe aziatike te dyqaneve , biznesve dhe restoranteve ne lagjet afro-amerikane mbrojne bizneset e tyre, duke perdorur edhe armet ne vetmbrojtje te ligjshme. Dhuna e terrori kishte dale jashte kontrollit dhe vazhdoi edhe per 24 ore te tjera. U bllokua trafiku dhe autostradat kombetare perreth qytetit. Tashme ishin shkelur rede dhe rrezikohej stabiliteti i SHBA-se.
  Me 1 maj 1992 Presidenti amerikan Xhorxh H. Bush urdheron ushtrine dhe agjencite ligjzbatuese federale te nderhyjne. Brenda 3 oresh u rivendos rendi e qetesia, ne mbare qytetin duke lene mbrapa 60 te vrare, mbi 2 000 te plagosur, 7 000 te arrestuar dhe rreth 1 miliarde dollare demtime te pasurise qytetare e publike dhe 3 000 ndertesa ne tym e flake. Dy oficeret e policise denohen me 2.5 vjet burg per shkeljen e te drejtave kushtetuese te Rodney King dhe perdorim te tepruar force per shkak te ngjyres, sipas ligjit federa, ndersa dy te tjere u shpallen te pafajshem. Mbi 5 000 protestues te dhunshem, hajdute, vrases, shites drogash u denuan me afate burgimi prej 1 vit deri me vdekje sipas shkalles se krimit.

  Protesta e drejte dhe kalimi ne krim !

  Kam ndjekur drejteperserdrejti protesten ne disa televizione njekohesisht…80 per qind e protestuesve qene paqesore, qytetare, demokrate. Qene ata qe preken nga tarifa: banore te Kukesit, Tropojes, Hasit, Prizrenit, Gjakoves…. Nuk ishja mes tyre, por edhe une ishja me ta me zemer e shpirt se kerkesa e tyre.
  Protesta e Kalimashit kunder tarifave te rruges se kombit ishte proteste qytetare krejt e ligjshme dhe e drejte deri ne castin qe filloi guri dhe druri kunder policise.
  Perdorimi i dhunes fizike kunder policise dhe ruajtesve te rendit, demtimi i prones private dhe publike eshte shkelje e rende, dhunim i ligjit, shkurt krim.
  Deri kur filluan shufrat e hekurit dhe vareja, bidonat me benzine dhe rrenimi i prones private dhe publike ne piken e kontrollit te kalimit te makinave, protesta ishte e drejte, por rruga e gabuar si nga ata edhe nga qeveria Rama.
  Nuk po flas per kusaret e kamikazet e Sali Berishes qe vodhen mbi 500 milione jo 230 milione te saj nga ajo autostrade qe nuk eshte aspak autostrade por udhe 1 kalimeshe ne dhjetra kilometer te saj, per secilin prej te cileve jane paguar 22.666.666,66… dollare. Mos harroni se edhe interesi 12: 99 per qind ne vit i kredise tregtare te Boles se Berishes paguhet nga shqiptaret jo nga hajdutet me cizme te saj qe i nxoren perseri ne prite viktimat e tyre.

  Nje mesim per Edi Ramen e co… Jeni te majte !

  Edhe per rritjen 25 cent te tarifes se udhetimit me mjete transporti publik jo vetem ketu ne Nju Jork apo Beverly Hillsin e shtetit te Nju Jorkut, ku jetoj, behen takime dhe diskutime me qytetaret dhe pushtetin vendor. Jo vetem per tarifat por edhe per orarin e qarkullimit te tyre.
  Qeveria Rama dhe ministrat e tij ne vend qe te konsultohen me qytetaret konsultohen dhe marrin vendime vetem me oligarket. Nuk eshte gabim ! Eshte faj, qe duhet ndrequr nje minute e me pare. Vota e nje lypsari eshte e barabarte me voten e nje miliarderi Zoti Rama! Ne Shqiperi jane ndofta tre kater miliardere ne Leke por jane mbi 2 milione votues me halle e nevoja ne rritje per nje jete me te mire.
  E mos te harrosh as ti, as kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj e aq me pak ministrat, deputetet e se majtes se eshte me shume ne nderin e tyre te shfaqen duke vizituar nje familje ne nevoje e pa strehe se te shfaqeni vend e vend neper ekrane ne familje “bejleresh” me sofra plot e 5 here ne dite duke mbjelle peme apo ushqyer nevojtaret!
  Jeni te majte ! Merita e detyra eshte te largoni nevojtaret nga supat e vraferise e jo tu mbushni pijatat me supa varferie. Kjo eshte detyra dhe misioni qe u ka besuar sovrani! Eshte shume me kollaj te parandalosh semundjen se te detyrohesh te perdorish ilace per diganozen e gabuar… Kushtojne me shume dhe kane efekte anesore! Meqe sovrani ta besoj timonin grahja ne rrugen e drejte e te shenjte e ne sherbim te tij.

  Kamikazet e Berishes dhe regjizoret e “luftes … mosbindjes civile”

  Me pak se 10 per qind qene kamikaze te Berishes, Bashes, Nokes, Kryemadhit… mercenare te “Bandes se Gangstereve “ dhe “Mafias krejt jashte kontrollit” te politikes atdheshitese e atdherrenuese kunder shqiptareve dhe Shqiperise, operative shqipfoles te UDB-es serbe dora e zeze e Beogradit e Moskes ne Kukes, Tropoje, Has e kryesisht ne Tirane.
  Hajdute me pervoje te gjate mbi 50 vjecare, vrases, plackites, zhvates, gjobaxhi… qe ishin regjizoret politike te dhunes qe nxisnin dhunen dhe qe organizuar sjelljen e shufrave te hekurit e varete, benzinen, zjarrin dhe hekurin e dhunes e terrorit sic kane vepruar ne keto 27 vjet. Te vetquajturit “ pishtare te demokracise” qe me demokraci kuptojne salikracine, kusarine dhe korrupsionin, pandeshkueshmerine dhe paprekshmerine, krimin e organizuar nuk ishin aspak ne vijen e pare te vareve e zjarrit , te tymit e flakeve ne Kalimash !
  Regjizoret me Flamur Noken dhe operative e UDB-es se Beogradit dhe RIA-s se Putinit ishin ne prapaskene. Hidhnin gurin duke fshehur duart e kokat ne Benza me Land Rovers me targa deputetesh e duke dhene udhezime e urdhera zjarri e varesh me I-phone X e Galaxi Note 9 … njemije dollaresh…
  Deshtuan synimet e tyre per te vrare e plagosur midis protestuesve qe zjarri i Kalimashit te perfshinte krejt Shqiperine!….
  Kishin harruar se Edi Rama mund te kete njemije e nje te meta por nuk eshte vrases serial si Sali Berisha e banda e tij qe i vrau shqiptaret e Shqiperine te pakten 13 here ne 13 vjet ! U dogj edhe skenari i Sputnikut te Putinit per fillimin e luftes civile ne Shqiperi qe filloi vetem ne titullin e lajmit te saj te rreme, Fake News

  Bema e zezona antishqiptare pa fund te nje kryebanditi

  Ishin keta qe i vune varete dhe zjarrin prones private dhe publike ne Kalimash, Ishte dora e zeze e zjarrvenesve politike dhe te Shqiperise jo sot por tash e 27 vjet me:
  1- “Kuoten Zero” qe rrenoi krejt industrine, bujqesine, arsimin – ekonomine
  shqiptare
  2- “Cekun e Bardhe qe vrau shpirtin e punes te shqiptareve
  3- Shkeljen e ambardos se naftes e armeve per terroristet e UDB-es , paramiliaret e bamditet e Milloshevicit dhe vampiret e Ruandes
  4- Mbytjen ne torura e zhdukjen e kufomes se atdhetarit Remzi Hoxha,
  5- Piramidat vrastare te 10 000 shqiptareve te 97-es dhe vjedhjen ose djegjen e kater 4 miliarde dollareve te shqiptareve
  6- Grushtin serbo- salisto- fashist te shtetit te 14 shtatorit 1998 ne kulmin e genocidit serb ne Kosove,
  7- Vjedhjen 500 milione euroshe te “autostrades se kusarise se kombit”,
  8- Hedhjen ne ere te 150 milione dollareve te Bankes Boterore ne Bregdetin e Jugut te Shqiperi nga shenderri i Sali Berishes, Jamarber Malltezi me korrupsionin e pangopesine e tij
  9- “Tokat e Helmatisura” te Porto Palermos te nipit te shefit te UDB-es serbe Stanishic Damir Fazlic, ne bashkepunim me Lulezim Bashen, Argita Berishen qe ia hoqi 100 milione dollare investime per bonusin e suksesit te garantuar
  nga i jati i saj kryeminister, Sali Berisha

  Nga fatkeqesite ne katrahura……

  10- CEZ-in 650 milionesh te Xenit te garantuarpo ashtu nga babai i tij kryeministri Sali Berisha dhe qeveria e tredhur prej tij ,
  11- Masakren e tmerrshme antishqiptare e antiamerikane te Gerdecit me 26 viktima, qindra te sakatuar dhe nje fshat te rrenuar deri nene themele
  12- ARMO-n e Taci- Oil qe i shkaktoi nje humbje prej 650 milione eurove te garantuara nga superfuqia ekonomike e Botes qeveria kineze te ofertes qe beri nje kompani kineze per privatizimin e saj
  13- Me Rapiscanin famekqe me nje humbje prej 250 milione dollaresh
  14- Me Interkoneksionin Kosove- Shqiperi, e financuar nga banka e fuqishme gjermane qe e sabotoi nipi i Beogradit ne bashkepunim me UDB-en serbe
  15- Me marreveshjen atdheshitese te Otrantos te Lulezim Berishes qe u kap ne flagrance nga atdhetari Myslim Pashai dhe Gjykata Kushtetuese e Shqiperise
  16- Me ekzekutimin pa vendim gjykate ligjore dhe ne shkelje flagrante te Kushtetues se Shqiperise qe ndalon denimin me vdekje te 4 protestuesve te pafajshem, plagosjen e dhjetera, rrembimin, torturimin e qindra te tjereve nga policia, FNSH-ja dhe “falangat e murrme” te Sali Berishes.
  17- Me dhjetera lejet abusive, te falsifikuara e korruptuara te hidocentraleve e rrenimit dhe vrasjes se Valbones, Vjoses e dhjetra perlave te natyres shqiptare Dora e zeze dhe e zgjatur e Beogradit dhe Moskes ne “luften civile” ne Shqiperi ne Veri e ne Jug te vendit… Ka edhe me !

  Dora e zeze e Beogradit dhe Moskes ne “luften civile” ne Shqiperi

  Eshte nje mal me krime te renda te ”Bandes se Gangstereve “ dhe “Mafias jashte kontrollit” te Sali Berishes, Lulezim Bashes, Bujar Nishanit, Edi Palokarit, Fatmir Mediut, Genc Rulit, Genc Pollos, Aldo Bumcit, Enkeled Alibeajt, Ilir Metes, Monika Kryemadhit, Petrit Vasilit e co.
  Te vetdijshem per bemat e krimet e tyre pa fund, kjo bande e Mafia eshte hedhur ne veprime e akte deri ne terror jo vetem psikologjik e verbal, por edhe thirrje te hapura per “revolucion”, per permbysje me dhune te qeverise , per “mosbindje civile” ( “mosbindje dytetare”) deri ne bllokim te rrugeve kryesore automobilistike dhe paralizim te mbare te jetes ekonomike, financiare, ushqimore, shendetesore, arsimore te shtetit.
  Zedhenesi me i zellshem i kesaj politike rrenuese eshte kreu i “Bandes se Gangstereve” e Il Capo dei Capi, kapoja e “Mafias krejt jashte kontrollit”, Sali Berisha dhe kamikazet e tij me antishqiptare, Lulezim Basha e Flamur Stanishici, Edi Palokari e Monika Kryemadhi, Petrit Vasili e co.
  Duke iu pergjigjur flake per flake dhe mjenehere ogurit te zi te Kremlinit, Sputnikut Putinist per “ fillimin e luftes civile ne Shqiperi”, “Banda e Gangstereve” te Sali Berishes me qahajajte e tij Lulezim Basha, Flamur Noka, Monika Kryemadhi… brenda 12 oreve pas kushtrimit te Putinit shpallen “ Mosbindjen Civile” te “Mafias qe ka dale krejt jashte kontrollit” ne saje te pandeshkueshmerise dhe paprekshemerise qe u ka siguruar Luigji i 14-te Sali Berisha.

  Flake per flake e njezeri ne rrugen e Putinit!

  Putini kukati “ filloi lufta civile ne Shqiperi”… Kukuvajkat e Moskes ne Tirane shpallen dhe neser fillojne “ mosbindjen civile” ne Shqiperi! Cfare bie ne sy ne qendrimin e medias shqiptare dhe gazetareve te mirenjohur tashme si “kazani”!? Te gjitha kanalet televizive dhe gazetat e “Kazanit” jane renditur perkrah sponsoreve, tutoreve dhe oligarkeve politike te tyre me Sali Berishen dhe Like Floririn ne krye.
  Kanale televizive, te akuzuara me video e fakte konkrete tek “ Pamfleti” i Gjergj Zefit , ‘Tema”, “Dita”, “Shqiptarja.com”, Vizion Plus, Bedri Islami, Viktor Malaj, Skender Minxhozi, Ardian Thano, Mero Baze…. dhe elita intelektuale e gazetarise shqiptare, …. per lidhje e sponosorizim nga Moska u bashkuan me padronet e tyre ne Tirane, Beograd e Moske. “Ora News”, me drejtore te pergjithshme nje “nuse” ruse te pronarit Ndroqi me Artur Zhejin eshte ne krye te listes.
  “News 24”. “Ballkan Web” e “Gazeta Shqiptare”e Mafias se Pogradecit dhe Gruevskit rus te Shkupit ….; Fatos Lubonja e Andi Bushati, Andi Bejtja e Armand Shkulaku, Cim Peka per te mos folur per RD-ne dhe “Integrimi” i “Levizjes Socialiste per Interes”, sic e quajti aq bukur sot deputeti Ulsi Manja ne “News 24” u mbajne ison. Top Chanal me drejtorin e saj Ben Bibilushin, qe kurre as nuk eci dhe as nuk ka per te ecur vete, ishin zedhenesit dhe instruktoret e Bandes se Gangstereve duke derdhur krejt mllefin e deshtimit te paralajmeruar Libra-s se Blushit.
  ” Klani” ishte as mish as peshk, por si gjithnje hileqar ne pritje te nderrimit te drejtimit te eres per tu kthyer ne origjine kur u be grusht rreth Sali Berishes e Lulezim Bashes kunder protestes se 21 janarit 2011, armeve kimike dhe kunder Reformes ne Drejtesi e Vetingut, pro Cadres ….
  Informim i njeanshem, dizinformim, fake news ala RIA, GRU, ala Sali Berisha, ala Vladimir Putin per nxitje trazirash e mosbindje civile eshte thelbi i ologarkeve mediatike ne sherbim te oligarkeve politike te Sali Berishes dhe Like Floririt, i cili eshte mjeshtri i uzurpimit e kontrollit te medias .

  Zemra e shtetit eshte prej ligji !

  Jo rastesisht zgjodha trazirat me te renda qytetare te shekullit te 20 –te ne nenen boterore te demokracise, te mikut dhe aleatit me te madh te shqiptareve dhe Shqiperise, me 29 prill 1992 .
  Pjesa e pare e kesaj analize nuk eshte krijim imi eshte thjesht perkthim i permbledhur nga Google bashke me fotot qe e shoqerojne.
  Vetem atehere kur u harxhuan te gjitha mjetet demorkatike te Bashkise se qytetit te Los Anxhelosit, kur nuk dhane rezultat nderhyrja e Gardes Kombetare te Guvernatorit te Kalifornise shtetit me te madh te Shteteve te Bashkuara te Amerikes, vetem pasi u bllokun autostradet kombetare dhe u rrezikua rendi , qetesia dhe jeta e shtetasve amerikane dhe bizneseve te tyre , Presidenti i Amerikes e njekohesisht miku i madh i shqiptareve te Kosoves dhe Shqiperise. Xhorxh H. Bush urdheroi ushtrine dhe agjencite ligjzbatuese federale te rivendosnin rendin,
  Brenda tri oreve kryeqyteti Boteror i Kinematografise, i Hollivudit dhe Oskareve ra ne qetesi. Ligji dhe fuqia e tij hyjnore mbrojti dhe rivendosi demorkacine e cenuar e te kercenuar me zjarr e me hekur. Shteti e ka zemren prej guri, kane thene romaket e lashte!
  Sot ai e ka zemren prej celiku special qe eshte ligji dhe drejtesia ndaj kujtdo qe e dhunon dhe shkel sadopak ate!

  Vigjilence … syceltesi !

  Askush nuk eshte as i pandeshkueshem dhe as i paprekshem prej tij. Aq me pak Sali Berisha dhe Banda e tij qe kane nje Himalaje me krime deri kunder njerezimit mbi kurrizin e tyre!
  Po te keni dyshime po i kujtoj kolegun e tij te aferave te pista te helikoptereve sakate qe u blene prej tij sa frengu pulen nga, Sarkozin dhe shtetin e tij, Francen qe coi ne gijotine shembelltyren e Sali Berishes, Luigjin e 14-te dhe “Ligji jam une” i tij !
  Sarkozi eshte ne burg sot per nje afer korruptive elektorale prej 70 milione eurosh qe i kishte dhuruar Muamar Kadafi i Libise, shume me e vogel se vetem Rapiscani 250 milionesh i Sali Berishes dhe Mafias se tij krejt jashte kontrollit “. Per te fshehur gjurmet e veta te pista, Sarkozi urdheroi ekzekutimin e tij barbar dhe te te birit ne kundershtim me kerkesen e amerikaneve per ta nxjerre para gjyqit.
  A nuk eshte vetem ky fakt nje kushtrim ndaj cdo shqiptari per vigjilence, per syceltesi per te qendruar larg bandes se gangstereve te Tiranes qe e rrenuan, shketerruan dhe zhbene shtetin shqiptar me shume se 13 here ne 13 vjet sundimi te tyre!
  Mos bini viktime e banditeve, gangstereve, mafiozeve politike e familjare te Tiranes!
  Mos beni mercenarin dhe zjarrvenesin e “revolucionit” Bolshevik te Sali Vladimir Stalinit dhe te Lulezim Vladimir Putinit e Mona Cizmes !
  Drejtesia ligji vonon por nuk harron !
  As nuk do te harroje kurre !
  Mos u beni mish per topin e kusareve dhe vrasesve seriale tuaj dhe te Shqiperise!

  FOTO NGA TRAZIRAT ME TE RENDA TE SHEKULLIT TE 20 NE LOS ANXHELOS ME 29 PRILL 1992

  https://www.google.com/search?q=photos+of+los+angeles+riots+1992&client=safari&channel=iphone_bm&prmd=ivn&tbm=isch&tbo=u&source=univ&fir=J2KAXW1rpgJtVM%253A%252CTW2HD54hqnj_OM%252C_%253Bv2dLMYK7SBM__M%253A%252CMTOZ4Z498PXHGM%252C_%253B5yyoNTsXyke_SM%253A%252CTrI3cQo021KppM%252C_%253Bx-uva0JuUfh6FM%253A%252CyGF_-vYXwV-B0M%252C_%253BVPsXHpxOifhXUM%253A%252CMTOZ4Z498PXHGM%252C_%253BoOhdhJ6pONdaEM%253A%252CWXXgF5ywUmh2uM%252C_&usg=__SvZfWjDjcAWPJu80B03eSp4rZXo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjWxPGqiqHaAhUBZN8KHcTOAMQQ7AkINw&biw=375&bih=626#imgrc=GltSdf4zlLcjqM:&isa=y

  Reply to this comment
 8. Thika me helm . April 6, 01:13

  Kuksiani FLAMUR NOKA eshte miliarder dhe naturisht i takon te kete makine 125 mij Dollareshe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*