VIDEO / Gafa e radhës është epike, Rudina turpërohet para Erik Fullanit

December 19, 2017 19:54

VIDEO / Gafa e radhës është epike, Rudina turpërohet para Erik Fullanit

Emisioni i Rudina Magjistarit është një nga më të ndjekurit në orët e pasdites.

Por përveç të ftuarve interesant, gafat e Rudinës janë ato që kanë tërhequr vëmendjen të cilat shpeshherë janë bërë edhe objekt talljeje në rrjete sociale.

Ajo këtë herë patur të ftuar Erik Fullanin, për të njohur më shumë mbi jetën dhe për të mësuar detaje nga përditshmëria e tij.

Megjithatë, nuk kaloi as pa bërë një tjetër gafë, e cila pa dyshim është “gafa më e paparë e Rudinës”.

Eriku i thotë se emrin ia ka vendosur motra kur ka lindur, ndërsa pyetja e Rudinës ishte epike.

Ajo i tha:

Motra është më e madhe apo më e vogël?

December 19, 2017 19:54
Komento

3 Komente

 1. fteri December 20, 06:13

  Po përse moj bibë ke thirrur E.Fullanin ? ,çfar mëson populli nga ky pinjoll hajduti !

  Reply to this comment
 2. perkthyesi December 20, 12:06

  Vertete per tu cuditur me Klanin! Dhe te Gjebrea, do degjosh me qindra here fjalen OK! Eshte semundje e tij apo e ben per snobizem? Ka kohe qe nuk i ndjek me kete kanl televiziv, dhe nuk e di ne se vazhdon po me kete avaz!

  Reply to this comment
 3. Jimi December 20, 13:36

  Televizionet jane kthyer ne strehe dhe interpret te horrave e te lavireve!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*