Video: Gazetari kosovar i propozon për martesë Rita Orës

February 17, 2018 16:42

Video: Gazetari kosovar i propozon për martesë Rita Orës

Rita Ora ka mbërritur në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Për kënaqësinë e gazetarëve por edhe të gjithë shqiptarëve, Rita ka dalë në një konferencë për shtyp.

Kishte vetëm 10 minuta kohë për ta pyetur Ritën rreth çdo gjëje, por gazetari i RTV Dukagjinit i bëri një pyetje të papritur që shkriu së qeshuri të gjithë të pranishmit.

“Unë kam veç një pyetje. A do martohesh me mua?”, i tha gazetari.

“Uau.. Mund të them se, fillimisht mund të dalim bashkë”, iu përgjigj duke qeshur këngëtarja me famë botërore.

o.j/dita

February 17, 2018 16:42
Komento

8 Komente

 1. kerri February 17, 19:44

  Po ajo eshte bere si gomarica plake: sa kane hypur e zbritur aty, pse ti gazetar keq ke ngele per gryken e lekures te Rites? Asaj i eshte bere gryke e lekures si shpelle.

  Reply to this comment
  • Lida AL February 17, 21:45

   O kerr, nuk ke faj ti, faj kane moderatoret e gazetes qe i japin hapesire nje gomari si ty. Faleminderit Rita Ora per gjithcka ti perfaqeson, si artiste nderkombetare e madhe. Gezuar kete 10-vjetor te Pavaresise se Kosoves e sukses ne koncertin e madh ne Prishtine

   Reply to this comment
 2. Bledi February 18, 00:10

  Pse i jepet kaq rendesi kesaj se nul la lidhje me patriotizmin.
  Thjesht bisnes.
  Pô ti japesh sa kerkon i heq breket live..
  Pyetja eshte a e ka bêre ndonjehere treshe me 2 zezake

  Reply to this comment
 3. alphade February 18, 00:57

  Krric gomari ky gazetari………!?

  Reply to this comment
 4. Tomas February 18, 09:47

  sa te trasge qe jane o zot, ajo thote flitni dhe pyesni shqip, kaundaret bejne si moderne dhe e pyesin ne anglisht

  Reply to this comment
 5. intelektuali February 18, 11:14

  AS ARTISTE, AS KENGETARE CFARE ESHTE RITA ORA SI KUKULL PATRIOTE VULLNETARE?

  sepse:

  Nga ato qe kemi pare deri tani kjo bjonde artificiale LEKAT i ben me fotografi nudo duke kaluar nga krevati ne krevat te BOSAVE milionere te Hollivudit. por edhe shume te tjere, mjafton oferta te jete ne nivel si shume shoqe te tjera nga trojet tona.

  Reply to this comment
 6. Adih February 18, 17:26

  Me ben pershtypje ,kjo Rita , ka nenen dhe baben shqiptare nga kosova ,si nuk di te flasi shqip ?.
  kesaj i thone .Pordh me rigon ,ose pordhi kali ne dere te hanit ,shembi deren e kalase .Ose me mire Tironce
  Ruhaju nga zenjini i vone..

  Reply to this comment
 7. tomsojeri February 18, 21:47

  Po si spakse turp o nastradin matufi qe vjell vrer e sle vend pa fu hundet e mu bone si hudhra ne revani ! Cfar ju beri kjo vajz e talentuar qe nuk mohon prejardhjen e saj e vjen te jap koncert ne Atdheun e prinderve te saj ! Jeni primitiv te mbuluar me paragjykime injorantesh si provincial qe skan par Bot me sy e vec pergojimi ju jep kenaqesin e dites ! Kjo 27 vjecare aq e njohur qe rjeshtohet me emra te medhej sot te muzikes boterore, vjen e jep koncert ne Prishtin ne nje dit te shenuar per Kosoven e thot qe jam shqiptare a ka me bukur ? Doni te villni ,keni plot kurva e kurvar ne parlament qe i cuat me voten tuaj, qe ju tallin e ju vjedhin , meruni me to e pergezoni kte bukuroshe qe vec mir i ben Shqiperis …….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*