VIDEO: Gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit live

June 20, 2018 16:59

VIDEO: Gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit live

Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.

Në momentin që Julieth Gonzalez po raportonte live nga sheshi i qytetit Saransk, në një prej qyteteve ku zhvillohen ndeshjet e Botërorit, një person ende i paidentifikuar ka kapur për gjoksi gazetaren dhe e ka puthur.

Gazetarja kolumbiane ka vijuar pa ndërprerje transmetimin, por ky rast është konsideruar si një abuzim seksual dhe policia po punon për identifikimin e personit në fjalë që do të përballet edhe me një akuzë vërtetë serioze, ndonëse ai mund ta ketë menduar si veprim momental, e qesharak.

o.j/dita

June 20, 2018 16:59
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 June 21, 10:52

    mua smë duket i tillë!nuk ka aspak “kapje gjoksi”,duket nga forma që merr dora,që ka qënë për ta kapur në krah!pavarsisht se ka anuar më shumë nga gjoksi!!në fytyrën e gazetares nuk shihet asnjë shënjë bezdie që shihet normalisht në një ngacmim seksual!!ne kemi parë reagimet e gazetareve dh egazetarëve kur bezdisen!!
    pak kohë më parë kemi parë një ngacmim seksual dhe reagimin e gazetares!!
    gazetarja e ka marrë si një vlersim për bukurinë e saj!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*