Video gazmore/ Asfalti që të “grabit” shapkat

May 24, 2016 18:24

Video gazmore/ Asfalti që të “grabit” shapkat

Temperatura e larta që kanë goditur Indinë javën e fundit, kanë shënuar dhe disa ngjarje shumë gazmore në rrugët e këtij vendi.

Si pasojë e vapës së madhe, në disa rrugë asfalti kanë filluar të shkrijë dhe për pasojë qytetarët që në Indi ecin kryesisht me shapka, kanë patur probleme duke kaluar rrugën.

Në qytetin e Valsad, si pasojë e temperaturave që kanë kaluar mbi 52 gradë, shumë banorë vendas e kanë patur thuajse të pamundur kalimin e rrugës pa lënë dhe ndonjë gjë prapa.

May 24, 2016 18:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*