VIDEO/ Gol pa dashje, shikoni realizimin e veçantë të Bonuçit ndaj Ajetit

January 6, 2018 18:00

VIDEO/ Gol pa dashje, shikoni realizimin e veçantë të Bonuçit ndaj Ajetit

Ekipi i Milanit ka fituar minimalisht sfidën e sotme ndaj Krotones dhe duket se edhe goli i shënuar ka qenë disi “me fat”.

Pavarsisht se Milani e dominoi lojën, ata nuk arritën të shënonin gol tjetër, përveç atij të Leonardo Bonuçit.

Mënyra e realizimit të golit nga italiani ishte e veçantë, sepse teksa portieri tentoi të largonte topin, sfera u përplas të koka e Bonuçit dhe përfundoi në rrjetë.

 

January 6, 2018 18:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim