VIDEO / Goli magjik i djalit të Patrick Kluivert

January 27, 2016 17:21

VIDEO / Goli magjik i djalit të Patrick Kluivert

Justin Kluivert, 16-vjeç është djali i ish-yllit të futbollit hollandez Patrick Kluivert.

Ashtu si i ati edhe ai ka një talent të spikatur në shënimin e golit.

Por ky gol i shënuar në ndeshjen e moshave midis ekipit të Ajax ku luan dhe Feynord është me të vërtetë impresionues, pas Justin ka kaluar me driblime plot 5 lojtarë kundërshtarë të cilët janë dorëzuar para magjisë së tij.

 

January 27, 2016 17:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*