VIDEO/ Gruaja shkodrane që të ysht dhe të lë me… barrë

June 18, 2018 21:06

VIDEO/ Gruaja shkodrane që të ysht dhe të lë me… barrë

 

Fiks Fare denoncoi sonte një grua nga qyteti i Shkodrës e cila ysht dhe shtie fall, madje të ndihmon edhe për të ngelur shtatzënë.

Gruaja e quajtur Lali, kundrejt pagesës të cilën nuk e merrte për vete, por për 5 hoxhallarët me të cilët ajo punonte.

Këta të fundit vinin nga Meka, Turqia, por që jetojnë në Ulqin dhe Lalin e kishin punëtore të tyren.

Për të marrë pagesën për yshtjen që bënte duhet të fliste patjetër me hoxhallarët, siç shprehet dhe ajo vetë.

a.s/dita

June 18, 2018 21:06
Komento

1 Koment

  1. Mark U.K June 19, 09:09

    Pune turqish,pune muti.Zoti jua humbet rracen!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*