VIDEO: Shega sulmon tigrin e PD

June 3, 2016 20:04

VIDEO: Shega sulmon tigrin e PD

Incidenti ka ndodhur përpara fillimit të një proteste përpara Bashkisë Divjakë nga dega e PD Lushnje.

Citynews ka publikuar një video ku shihet një banore e Divjakës që akuzon atë që në PD quhet “Sekretar për Aksionin Qytetar”.

Shega sulmon tigrin e PD – ironizon portali.

Më pas, banorja e Divjakës e gjuan atë me një shishe plastike, e cila i vjen nga njerëzit që ishin pranë sekretarit.

Banorja e Divjakës duket e revoltuar nga prania e Salianjit të PD-së në Divjakë.

June 3, 2016 20:04
Komento

5 Komente

 1. Akili June 3, 20:22

  Tip urithi ky Salianji,pa ngjyre robi,i neveritshem.

  Reply to this comment
 2. Genti June 3, 21:36

  Po ai klyshi atje mbrapa qe goditi kete gruan me pagure uji ama burre qenka plera safi pa piken e moralit+kultures TURP..

  Reply to this comment
 3. Hani pak mos hani shume m.... June 4, 02:21

  Cfare proteste do te zhvillonte Sali-halja aty ishin mbledhur 10 b** q** ku organizatoret qellojne qytetaren me shishe, por e moren shume shpejt pergjigjen me shishen dhe me akuaza, si legena, perdhunues e plehra.
  SHQUP-i eshte kthyer ne shoqate dhe i ka lezet te bashkeponoje me simotren e saj LGBT.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*