VIDEO/ Habit Rama: Ja dy emrat që mund të zëvendësojnë Bashën në krye të PD-së

June 17, 2017 22:42

VIDEO/ Habit Rama: Ja dy emrat që mund të zëvendësojnë Bashën në krye të PD-së

Kryeministri Rama tha sot në “Xing” të Ermalit se dy emra që ai sheh se mund të zëvendësojnë Bashën në krye të PD­së janë Strazimiri dhe Paloka.

Natyrisht që përgjigja e Ramës ishte me shaka. “I pari mendoj se është ky mo, që i shkëlqen koka dhe mban revole në brez, Strazimiri.

Ndërsa tjetri është ai që flet me –th. Ai që thotë do fithojmë thumë”, tha Rama duke iu referuar Palokës.

 

June 17, 2017 22:42
Komento

3 Komente

 1. kris 1 June 18, 03:28

  ka kohe qe ky flet nga maja e thanes.

  Reply to this comment
 2. Fat man June 18, 04:29

  O Mamaqi kusheriri yt Sokol Olldelja eshte nipi i babit tend, gjysh e kishe ti Dashnorin, gjysh e kishte edhe Sokoli, Dashnorin burri Adelines gjyshja e te dyve qe ishte dashnorja e pare e Beqir Ballukut.
  Kur i bene gjyqin Beqirit ( te ndjerin ish Minister i Mbrojtjes e pushkatuan) i permenden edhe lakroret apo byreket qe i bente gjyshja jote qefleshe, kontrolloni ADN dhe cdo gje sqarohet.

  Reply to this comment
 3. Arber I June 18, 19:07

  Hahaha!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*