VIDEO / Hyka, gol dhe fitore ndaj Monakos

July 13, 2016 14:19

VIDEO / Hyka, gol dhe fitore ndaj Monakos

Për Jahmir Hykën pushimet kanë qenë shumë të shkurtra. Mesfushori ka nisur me përgatitjet bashkë me Luzernën, skuadra e tij dhe me të cilën ka një kontratë edhe për dy vitet e ardhshme, duke shkëlqyer në miqësoret që zvicerianët janë duke zhvilluar. Dje, Luzerna fitoi një miqësore ndaj Monacos, ekipit francez, teksa pikërisht goli i fantazistit ishte ai që vendosi në minutën e 51-të, në një ndeshje që u mbyll me rezultatin 2-1. Hyka ishte titullar në një skemë tashmë të kolauduar nga skuadra e Lucernës, në një 4-2-3-1, ndërkohë që titullar luajti edhe mesfushori Hekuran Kryeziu.

July 13, 2016 14:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim