VIDEO / I tregon iPhone-in, gorilla i thotë “ma kalo në foton tjetër”

November 14, 2017 17:44

VIDEO / I tregon iPhone-in, gorilla i thotë “ma kalo në foton tjetër”

Këto pamje të pabesueshme tregojnë një gorillë që i me dorë udhëzon vizitorin në kopshtin zoologjik të kalojë në foton tjetër, pasi ai i tregon iPhone-in e tij.

Pamjet janë filmuar në kopshtin zoolgjik të Lousville në Kentucky të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe u postua në Tëitter.

Video është shpërndarë më shumë se 82 mijë herë dhe pëlqyer 146 mijë herë në rrjetet sociale.

Video 12-sekondëshe tregon një person të ulur në stolin jashtë kafazit prej xhami të gorrillas me një iPhone në dorë.

Dhe më pas kafsha gjigande i bën me shenj të kalojë në fotot e tjera.

 

November 14, 2017 17:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?