Video/ I zuri rrugën, Trump shtyn me forcë kryeministrin

May 25, 2017 19:35

Video/ I zuri rrugën, Trump shtyn me forcë kryeministrin

Donald Trump nuk i ka shpëtuar dot kritikave të ashpra për sjelljen e tij edhe gjatë vizitës në Bruksel, ku ndodheshin liderat e shteteve anëtare të NATO-s.

 Trump është kapur në video duke shtyrë me forcë kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviç, teksa del përpara tij dhe merr një pamje serioze.

Ndiqni videon:

 

 

 

 

May 25, 2017 19:35
Komento

9 Komente

 1. Albani May 25, 19:40

  Po pse cfare ju duket she eshte presidenti I USA e eshte I mencur. Eh kur te ze hunda lesh shkon pershesh.

  Reply to this comment
 2. ERA May 25, 22:19

  Te gjithe ata qe i rrethojne jane duke qeshur, dmth ka bere shaka duke e shtytur, nuk esht se e ka ber me dhune sic e komenton video..cfare nuk bejne qe tja heqin vlerat ketij njeriu…Clinton humbi, GET OVER IT!

  Reply to this comment
  • eno May 25, 23:26

   Nuk eshte e vertete qe ka bere shaka. Nje sjellje qe nuk i shkon pershtat nje njeriu te zakonshem dhe je me nje presidenti.

   Reply to this comment
 3. Adih May 25, 22:43

  Ca kujtoni ju ,ky morracaku leshko i Malit te zi te dali para presidentit te Amerikes . .Nuk e ka idene fshatari i Malit te zi deri ku e ka hapin . Te gjithe e kemi perjetuar policine e Malit te zi kur te pyesin ne kufi ke ndonje cokollate ose 10 euro.? Gezohen kufitaret malazeze ,po te mungoje kartoni jeshil, se kane tek rregulli , por tek 10 euro morracaket .Katunar shtate lekure , qytetar nuk behesh kurre .

  Reply to this comment
 4. Ergys May 25, 22:44

  Me vjen turp ne qoft se greqia etj. Marrin pasurin ton dektare.luli ta baft zoti hallal. I hash ne mjeksi ato lek

  Reply to this comment
 5. MH May 26, 14:35

  Kur njerzit nuk dijne dhe e kane te veshtire te kuptojne shenjat e fodullekut.Keshilloj qe te paraqitet kjo video qe te len me goje hapur, i ploteson per bukuri mjeshtrisht fodullekun nga cdo pikpamje interpretimit pa kene e nevojshme te hapesh gojen por vetem syt.

  Reply to this comment
 6. Arber Iliri May 26, 16:55

  Trump eshte Presidenti qe nuk e meriton te jete perfaqesuesi i nje vendi si USA.Gabim qe amerikanet po e ndjene cdo dite.Shifni si pritet Obama ish President qe fitoi respektin e gjithe botes demokratike e perparimtare dhe ketij showmanit te tanishem qe mban vetem leksione dhe eshte nen hetim per lidhjet e fshehta me Rusine.te presim e te shohim.USA eshte shume me teper se Trump, ky eshte kalimtar.

  Reply to this comment
 7. ganiu May 26, 17:37

  Penalltinë e gjahut unë. Topi është timi!

  Reply to this comment
 8. fteri May 26, 18:01

  NJË ” URRA ” PËR “KODIN E SJELLJES MORALE ” Më në fundë udhëheqësi i shteteve të bashkuara të amerikës donalt trump na ktheu kurorën e Shën- Stefanit ,që ruhet në tokën amerikane ,riktheu dhunën e sjelljes së më të fortit ,natyrisht ku sejcili shtet është i barabart për peshën e vetë.!….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?