Video/ Infermierja-pacientëve: Vdekshi që të gjithë!

July 13, 2016 15:59

Video/ Infermierja-pacientëve: Vdekshi që të gjithë!

Shëndetësia falas? Mbase është shumë larg kur prek realitetin në spitalet tona. Në rubrikën “Kallëzo” në faqen tvklan.al kanë disa  kjo video.

Një qytetare nga Fieri denoncon kaosin në poliklinikë. Njerëz që presin radhë, të tensionuar dhe që nuk marrin asnjë përgjigje.

Madje në një moment, sipas denoncueses, infermierja iu ka thënë: Vdekshi që të gjithë!

Në këto raste mbetet vetëm për të thënë, mos iu zënë halli të shkoni në spital…

July 13, 2016 15:59
Komento

4 Komente

 1. info analitike July 13, 16:24

  A doni me genjeshtra rilindjote me shendetesi falas!!!

  Reply to this comment
 2. Arben July 13, 17:05

  I LIRE PLENCI ESHTE,

  A KENI PARE GJEKUNDI NE BOTE, SHENDETESI 0000000000000000000.

  ME 00000000000000000., TE GJATIN MERR.

  Reply to this comment
 3. corape kuqi July 13, 17:50

  Hahahaaaa. Dukej si geeve.
  Vdekshi te shpetojme.
  Ripjellja e ka hallin te koncesionet

  Reply to this comment
 4. bobi July 14, 12:41

  perendimi funksionon me numra rradhe….. numra qe delet te rrine ne rradhe. mjeket lene takim me pacientet me dite dhe ore. raste urgjente ka repart urgjence. ketu se mer vesh i pari te gjashtin……….popull qe nuk do drejtohet kurre.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*