VIDEO/ Ja si arrestohen femrat në Ibiza

August 2, 2017 15:41

VIDEO/ Ja si arrestohen femrat në Ibiza

Një video e postuar së fundmi në Youtube tregon momentin kur një oficer policie arreston me forcë një turiste femër, e cila iu vërsul kur shkoi të denonconte një vjedhje.

Femra brune nuk pranon që të arrestohet dhe nis t’i bërtasë e përpiqet ta godasë policin.

Në këtë moment, polici e kap nga flokët turisten dhe e përplas nëpër karriket e zonës së pritjes së komisariatit para se ta prangosë.

Ngjarja ka ndodhur në Ibiza të Spanjës, ditën e hënë.

August 2, 2017 15:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*