Video/ Ja si ndodhi ngjarja në spitalin Amerikan

July 26, 2016 11:10

Video/ Ja si ndodhi ngjarja në spitalin Amerikan

Televizioni Klan ka siguruar videon se si ndodhi sherri mes dy pacientëve në spitalin “Amerikan”, hu humbën jetën dy gra, edhe paciente.

Siç duhet në video Lefter Canaj futet në dhomë pa u ndier. Më pas nxjerr shishesh ne benzinës dhe hedh tek 38-vjeçarit D. Saraçi.

Ky i fundit duket se është i lidhur pas krevatit, ndërsa në dhomë ndodhet edhe një infermier i cili po mjekonte një tjetër pacient. Pas një përleshje mes të dyve, Lefter Canajt dhe D. Saraçit shpërthen zjarri.

Nga zjarri kanë gjetur vdekjen Sanije Sulaj, 65 vjeçe dhe Anife Mali, 55 vjeçe./tvklan.al

 

July 26, 2016 11:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim