VIDEO / “Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën”, si e këshillon fallxhorja vajzën e re

January 3, 2018 13:20

VIDEO / “Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën”, si e këshillon fallxhorja vajzën e re

Videoja e mëposhtme është shkëputur nga emisioni “Stop” ku mund të shikoni dy kamera të fshehta se si dy fallxhoret flasin dhe bindin vajzat në këmbim të shumave monetare.


Në pjesën e dytë të videos do të shikoni rrëfimin e një vajze e cila i thotë fallxhores se ka rënë në dashuri me deputetin Taulant Balla dhe fallxhorja bie në kurth dhe vazhdon të tregojë se si do të shkojë puna mes “çiftit”. 

January 3, 2018 13:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*