VIDEO / “Kësaj i thonë t’i biesh me dorë-o bidon”

March 24, 2016 12:03

VIDEO / “Kësaj i thonë t’i biesh me dorë-o bidon”

Edhe pas pushimit 5 minutësh, seanca plenare është shoqëruar me tension, ku opozita këmbëngul në dërgimin në Gjykatën Kushtetuese edhe të dy deputetëve të tjerë, Rakip Suli dhe Valentina Leskaj.

Deputetët e PD-së janë ngritur te foltorja dhe po bllokojnë punimet normale.

Deputeti socialist Erjon Braçe ka filmuar momente nga salla dhe ka lënë komentin: “Kësaj i thonë t’i biesh me dorë – o bidon”.

Më poshtë video:

March 24, 2016 12:03
Komento

3 Komente

 1. leo england March 24, 14:37

  Me kellef dhe nga ndonje I lojtur se pa kellef te kall krupen. Megjithese I mbulon pucrrat me krem nuk arrin te mbuloj qelbin qe I mbut shpirtin ndyresira.

  Reply to this comment
 2. Binjaku March 24, 16:50

  Me pelqen, sidomos ai qe tundet me ritmin…bukur bukur. Mund te bejne nje orkester qe te mos e humbin talentin . Per Jozin nuk kam fjale….eshte e paarriteshme , shiko si e shef Kaci, i shkreti , avash mo ti !

  Reply to this comment
 3. info analitike March 25, 09:02

  Thene nga nje qe eshte mesuar te beje masturbime mendore, eshte qesharake. Braceziu eshte mesuar te shaje si kone qe nuk tremb askend por ngjall vec ndjenje talljejeje si ne kete rast: https://www.youtube.com/watch?v=a0rOtHGcKYo

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*