VIDEO / Kjo është kënga me të cilën Mavraj pret De Biasin

October 6, 2016 09:14

VIDEO / Kjo është kënga me të cilën Mavraj pret De Biasin

Atmosfera para ndeshjes me Lihtenshtejnin në kombëtaren kuqezi duket mjaft e mirë.

Përmes një video të publikuar nga ”Rubrika Sportive” në rrjetin social Facebook, shikohet Mavraj para konferencës për shtyp teksa dëgjon këngë popullore.

Mavraj ka marrë rolin e DJ-it duke vendosur telefonin e tij tek mikrofoni dhe kaq ka mjaftuar që të plasin të qeshurat e të pranishmëve në sallë.

October 6, 2016 09:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim