VIDEO / Komentatori qan e bërtet në emision për humbjen e skuadrës: Turp t’ju vijë

December 23, 2019 09:27

VIDEO / Komentatori qan e bërtet në emision për humbjen e skuadrës: Turp t’ju vijë

Tiziano Crudeli njihet si një nga komentatorët e çmendur dhe tifoz i flaktë i Milanit.

Shumë herë e kemi parë duke qarë si fëmijë në emision vite më parë për sukseset e kësaj skuadre, por këtë herë historia ndryshon.

Dëshpërimi ishte i madh dhe i tejkaloi limitet kur Milani ka humbur me rezultatin 5-0 ndaj Atalantës.

Pikërisht në ndeshjen e fundit të vitit 2019, për të bërë kështu dhuratën më të shëmtuar për tifozët.

“T’ju vijë turp. Kërkoni falje. T’ju vijë turp. T’ju vijë turp. Sepse mund të humbasësh, por jo kështu.

Një turpërim që nuk është parë ndonjëherë më herët. Duhet të ketë minimumin e krenarisë”, ka thënë ai gjatë transmetimit.

j.l./ dita 

December 23, 2019 09:27
Komento

1 Koment

  1. Nik December 23, 09:55

    Ky paska lon shpine ne bixhoz me gjith gruan ose aktron per me shume auditor

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim