VIDEO / Konkurrentja i merr kurorën në skenë bukuroshes fituese

July 5, 2016 21:48

VIDEO / Konkurrentja i merr kurorën në skenë bukuroshes fituese

Nëse mendoni se bukuria e vërtetë lidhet me temperamentin dhe pamjen e jashtme, atëherë mos e shihni këtë video.

Kjo konkurrente u zemërua aq shumë që nuk fitoi konkursin e bukurisë sa që ja hoqi me forcë  kurorën fitueses, dhe e vendosi në kokën e saj.

Por pasi pa drejt audiencës ja dha sërish triumfueses dhe u largua.

Incidenti turpërues është filmuar gjatë kompeticionit vjetor në qytetin Neiva të Kolumbisë.

Juria zgjodhi si fituese studenten 20 vjeçare të juridikut, Valentina Bonilla Neira, e cila u nderua me çmimin “Mbrtëresha Kombëtare Bambuco”, sipas një rryme muzikore tradicionale kolumbiane.

July 5, 2016 21:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*