Video: Kryeministri merr fanellën e Kombëtares me nr. 11, Rama: I bën Zahos

April 21, 2016 10:53

Video: Kryeministri merr fanellën e Kombëtares me nr. 11, Rama: I bën Zahos

Në ceremoninë e prezantimit të projektit të stadiumit të ri “Qemal Stafa”, kryeministrit Edi Rama iu bë dhuratë një bluzë e kombëtares, me numër 11, “Edi Rama”.

Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, e quajti mik të futbollit kryeministrin.

Ndërkohë kreu i qeverisë, duke e falenderuar për dhuratën, bëri dhe një batutë: “Kjo masë është për Zahon, gjithsesi faleminderit”./ORA

 

April 21, 2016 10:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim