Video/ Kur kalimtarët bëhen heronj

August 30, 2016 13:08

Video/ Kur kalimtarët bëhen heronj

Kjo video e xhiruar në Binghamton të Nju Jorkut tregon momentin kur disa kalimtarë të guximshëm i shpëtojnë jetën një femre. Pas përplasjes makina e saj po digjej dhe ajo ishte pa ndjenja.

Kalimtarët vrapojnë për ta nxjerrë jashtë makinës dhe njëri prej tyre përpiqet të shuajë flakët. Video është publikuar nga kryebashkiaku i Binghamtonit, David Rich, i cili ka falenderuar personalisht heronjtë.

August 30, 2016 13:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*