VIDEO: Reforma në drejtësi, i pari bie Fatmir Mediu

July 21, 2016 21:27

VIDEO: Reforma në drejtësi, i pari bie Fatmir Mediu

Rreth orës 19.00 të së enjtes grupi parlamentar i Partisë Demokratike u mblodh për të diskutuar detajet e marrëveshjes së reformës në drejtësi.

Në nisje të saj ra në sy një incident i vogël me kryetarin e PR-së Fatmir Mediu i cili merr pjesë në mbledhjet e grupit demokrat.

Ai u pengua te shkallët ndërsa pranë tij ishte edhe deputetja Majlinda Bregu. A e pa kush me ”sy të keq” Mediun?

Nuk duam ta besojmë se kjo është një nisje e keqe e reformës për zotin Mediu. Ai më parë i ka shpëtuar asaj me procedurë…

July 21, 2016 21:27
Komento

4 Komente

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... July 21, 21:41

  Pordhaci i Fierit, kur ka ardhur per here te pare ne Tirane Fatmir Cami (Mediu), te beje ADN se eshte i ngjizur nga nje cam ne tren, ka qene i veshur me xhaketen e faturinos se nenes se tij.
  Sot dollaret e eurot e Gerdecit dhe te kontrobandes se armatimeve kur ka qene Minister i Mbrojtjes, i han dhe ben qejf me Eli Faren, vetem resorti qe ka ne rrugen e Krrabes i ka kushtuar 10 milion euro, parate e tjera i ka te fshehura bashke me Shkerdhenin e Saliut, se bashke i kane bere pislleqet, ne “Ishujt offshore”, qe jane parajsat fiskale per mafiozet, kontrobandistet e droges, armeve etj, pra te parave te pista.
  Ashtu sic e pame te filmuar me zvarritje do te shkoje ne burg kete hajdut dhe bashkepunetor me mafioze te kerkuar nga drejtesia italiene qe i merr ne delegacione qeveritare, duke u shpetuar lekuren me arratisjen qe bejne ne drejtim te paditur.
  U mblodh laku ne fyt per kata lloj pisash qe shef kane dhendrin e Serbise Salehin.

  Reply to this comment
 2. intelektuali July 21, 22:00

  Ishallah me ndihmen e Zotit ta kete ndjekur mallkimi i viktimave te Gerdecit dhe te thyeje qafen ky vrastar mafioz ideatori i Gerdecit per t’i sherbyer Saliut dhe djalit te tij si nje servil i poshter i pushtetit enveristo komunist.

  Reply to this comment
 3. perkthyesi July 22, 08:53

  Kur do e shohim kete vemje, bashke me shushunjat e tjera me pranga ne duar? Te kthejne parate e pervehtesuara dhe pasurite e vena nepermjet vjedhjeve te pafund, dhe te zene qeline! Kjo do te ishte drejtesia e duhur!

  Reply to this comment
 4. perkthyesi July 22, 11:40

  Sekuestrim te menjehershem te resortit 10 milione eurosh “Palma Nova” ne Berzhite! Pastaj te pergjigjet para drejtesise per te gjithe zullumet qe ka bere ky moster, i cili, ne vend qe te ishte ne qeli, per fat te keq, vazhdon te jape mend e te beje demagogji ne foltoret e politikes! Sa turp!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim