VIDEO/ Kush është deputetja që i është varur në qafë Berishës?

March 24, 2016 12:35

VIDEO/ Kush është deputetja që i është varur në qafë Berishës?

Në video shikohet një deputete që i ka hedhur duart Berishës në supe dhe e godet vazhdimisht duke tentuar t’i shpjegojë diçka ndërsa në Kuvend ka rrëmujë.

Berisha e dëgjon indiferent, por ajo vazhdon me duar e gojë t’i shpjegojë.

Nga pamjet duket se është deputetja e Vlorës, Liljana Elmazi.

March 24, 2016 12:35
Komento

2 Komente

  1. info analitike March 24, 15:11

    Kush eshte deputeti qe merret me keto karagjozlleqe?

    Reply to this comment
  2. Tropojani March 24, 21:19

    Shtate brezat ju a………. Te gjithve ju qe jeni aty mrena se nuk ka njerez me katila se ju,, se e bot Budall ket popull

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*