VIDEO/ Kush i njeh aleatët e Bashës?!

April 11, 2016 17:20

VIDEO/ Kush i njeh aleatët e Bashës?!

Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët e Partisë Demokratike. Ai tha se ka diskutuar me ta për zgjedhjet e ardhshme.

Por, kush janë aleatët e Bashës? Në mbledhje ka qenë Fatmir Mediu, kryetar i partisë që ka vetëm atë deputet.

Më pas është Agron Duka, që tashmë drejton Partinë Agrare.

Aleat quhet edhe Dashamir Tahiri, megjithëse nuk ka asnjë parti, por përfaqëson vetëm veten.

Më pas janë edhe dy parti të Ballit, legalistët dhe ca parti anonime, që nuk i njeh kush. Binte në sy që në takim mungonte Dash Shehi, që drejton një parti tradicionale të djathtë si LZHK.

April 11, 2016 17:20
Komento

5 Komente

 1. mos u tallni me lul kriminelin !! April 11, 17:38

  Aleati ose me sakte aleatja e Lul Bashkriminelit eshte sa per te gjithe aleatet dhe aletet e RAMES.

  Zonja Nuland ja thone emrin..e cila e ka puthur dy here kete Play Boy-in tone

  Ashtu thae dhe ne 8 maj 2011 qe basha nuk fiton..por ai mengperveshuri ja futi Rames nga mbrapa..

  pra po te puthi zonja Nuland ajo quhet firme qe lulkrimineli ..ylli ne qitje I arvizuse te behet k/m ne 2017..Rama I ka ulur breket tashme..deri sa po merret me Trampin

  Reply to this comment
 2. [email protected] April 11, 18:03

  basha ka mbeshtetjen e partise se [ketij timit],nji parti shhume e fuqishme qe basha do te marri edhe shumicen e votave……

  si nuk e kuptojne ,se dyqani i tyre ka falimentuar prej shune kohesh……..

  Reply to this comment
  • Asssssha April 11, 21:17

   Shum e drejte,,, ne mes te aleateve mori pjese dhe ky i (imi,,,) Parti e fuqishme, vetem me nje (hajdar) me falni me nje anetar,,,,,rroshin partite aleate te hajdareve,,, me ne krye partine e ( hajdarkes) me falni . I lulkes,,,

   Reply to this comment
 3. perkthyesi April 11, 18:52

  Te tre kryetaret e partive, te cilesuar aleate te PD, jane komandante pa ushtare! Nuk e kuptoj se si mund te quhen te tille, kur nuk perfaqesojne askend, pervec vehtes se tyre! Cudite ne kete vend nuk paskan fund!

  Reply to this comment
 4. MH April 11, 19:00

  Dikur ishte :”Na bashkoi kenga popullore”.
  Tashti:”Na bashkoi korrupsioni ekonomik dhe politike”
  Ja kush kane mbetur aleat.
  Basha nuk asht se nuk ka aleat.Te pakten ka vetveten aleat besnik deri sa ti hiqet peta lakrorit e te dali cullak qe s’do ta doje as veten gjalle.
  Kurioziteti asht te dihet a ka ndonji shok ky njeri politik i pa nafak.Po per aleat as qe behet fjale.Mediun e ka sepse asht i kertylun me hedhjen e Gerdecit ne ere.Ne grushtin e shtetit 14 shator 1998.Se po te mos i kishte keto dy “dekorata”,dhe ky do i thoshte ku jemi pare o derzi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin