Video/ Lineker mban fjalën! Del me mbathje në studio

August 14, 2016 10:59

Video/ Lineker mban fjalën! Del me mbathje në studio

Kishte premtuar se do të dilte me të mbathura nëse Leicesteri do të dilte kampion i Anglisë dhe e mbajti fjalën. Jo, nuk është ashtu siç ju shkon juve mendja, nuk nëhet fjalë për një femër, përkundrazi.

Legjenda e futbollit anglez, Geri Lineker, që është dhe moderator në BBC, ka dalë vetëm brekë me logon e kampionëve të Anglisë në emisionin e parë të sezonit të ri, ndërsa Shirer dhe Rajt, të ftuar në studio, nuk mbanin dotë të qeshurat. Për më tepër, ndiqni videon.

 

August 14, 2016 10:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*