VIDEO/ Lorik Cana është kampion edhe në det. Ja ku po i kalon pushimet

July 26, 2017 15:20

VIDEO/ Lorik Cana është kampion edhe në det. Ja ku po i kalon pushimet

Lorik Cana është kampion i lindur.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare aktualisht po kalon pushimet në Îles de Lérins të Francës dhe duket se po ia kalon shumë mirë. 34-vjeçari (përvjetor që do ta festojë nesër) ka postuar një video në “Instagram”, ku shfaqet duke bërë një hedhje spektakolare në det.

Me ardhjen e verës, ndryshe nga disa muaj më përpara, duket se Cana është rikthyer në një formë të pranueshme fizike, pas largimit nga futbolli. Viti 2017 për të ka qenë viti i pushimeve dhe qetësisë, duke iu përkushtuar plotësisht familjes së tij.

🌊🇦🇱🇫🇷☀️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

July 26, 2017 15:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*