Video: Luftë e vërtetë për kapjen e Lordit të madh të drogës, përleshje me armë

April 24, 2016 09:42

Video: Luftë e vërtetë për kapjen e Lordit të madh të drogës, përleshje me armë

Nëse ju pëlqejnë filmat me aksion, kjo është video-ja e duhur për tu parë, në të kundërt nuk ua sugjerojmë. Janë pamje dramatike që tregojnë forcat policore kolumbiane të cilat janë në aksion për kapjen e udhëheqësit të madh të bandës së drogës, Edgar Gutierrez Arenas.

Në një ambient me pyje, forcat kolumbiane lëvizin me armë dhe qëllojnë drejt bandës, e cila është një nga më të rrezikshmet në vend.

Mesa duket këto të shtëna dhe kjo luftë është e shpesh mes policisë dhe terroristëve të tregtuesve të drogës kolumbiane.

Ishin dhënë 115 milionë pesos shpërblim për atë që do kapte kokën e lordit të drogës, i cili ishte një nga njerëzit më të kërkuar në Kolumbi.

 

 

April 24, 2016 09:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim