VIDEO / Makina fluturon në trotuar, “mrekullia” shpëton kalimtaren

October 4, 2016 20:38

VIDEO / Makina fluturon në trotuar, “mrekullia” shpëton kalimtaren

Ky është momenti i tmerrshëm kur një automjet fluturon në rrugë, teksa përballë ka një grua me një fëmijë të vogël në karrocë.

Brenda pak sekondash, gruaja arrin të shmanget duke shpëtuar mrekullisht nga vdekja.

Video është regjistruar pranë një kafeneje në Mançester, kur një makinë del nga rruga dhe përfundon në një lulishte duke shkatërruar murin përreth. Video tregon se si gruaja shmanget nga përplasja e sigurt e makinës.

Më pas, ajo kthehet dhe shikon me tmerr sesi makina përplas gjithçka që gjen përpara. Një punëtor i kafes u lëndua nga aksidenti që ndodhi në periferi të Chorlton të Mançesterit në Britani.

October 4, 2016 20:38
Komento

1 Koment

  1. XXXL October 5, 01:48

    Edhe ne Angli kafenete i bllokojne trotuaret me keq se ne Albanistan, eshte futur kuluf i madh me indian, zezake, arxhinj, arabe, kinez e lloj lloj plehrash, ka marre fund edhe Mbreteria vetem emri i ka ngelur.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*