VIDEO/ Makina përplas gruan në Kamëz, ambulanca vonon më shumë se 40 minuta

August 3, 2017 20:23

VIDEO/ Makina përplas gruan në Kamëz, ambulanca vonon më shumë se 40 minuta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Kamëz ku një automjet tip Volkswagen ka përplasur një grua. Pamjet e regjistruara në mënyrë amatore tregojnë gruan e shtrirë në rrugë dhe sipër saj një person që po përpiqet ta ndihmojë.

Ajo që irritoi shumë të gjithë ishte vonesa e ambulancës. Sipas dëshmitarëve thuhet se edhe pasi kishin kaluar 40 minuta asnjë e tillë nuk kishte mbërritur në vendngjarje.

August 3, 2017 20:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*