Video/ Mamaja shpëton dy fëmijët nga zjarri

August 31, 2016 11:54

Video/ Mamaja shpëton dy fëmijët nga zjarri

Ky është momenti i pabesueshëm kur një grua shpëtoi dy fëmijët e saj pasi një 70 vjecar përplasi makinën e tij me pikën e karburantit, duke shkaktuar një zjarr ku dëmtoi pesë automjete.

Burri i moshuar shtypi aksidentalisht pedalen e gazit në vend të frenave dhe u përplas me një pompë furnizuese në pikën e karburantit në Farmington, Connectitut.

Në videon e publikuar nga policia, një mama guximtare mund të shihet teksa tërheq dy fëmijët e saj nga automjeti që ishte i përfshirë nga flakët.

Steve Delaura, e cila ishte gjithashtu brenda në makinë me fëmijët e saj, arriti të shpëtonte veten dhe fëmijët e saj momentin kur flaka filloj të përhapej në makinë, raportoi NBC.

August 31, 2016 11:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?