VIDEO: Mancini ka harruar si kontrollohet topi

November 23, 2015 10:51

VIDEO: Mancini ka harruar si kontrollohet topi

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, nuk ka bërë një figurë të mirë në San Siro, gjatë ndeshjes që skuadra e tij fitoi 4-0 ndaj Frosinones.

Në momentin që po mundohej të ndalonte një top që doli në rivënie anësore, tekniku zikaltër rrëshqiti, duke rënë në tokë.

Asnjë dëmtim për trajnerin, i cili nisi të qeshë dhe u ngrit menjëherë, i ndihmuar nga Adem Ljajic.

Edhe në sezonin e kaluar Roberto Mancini ka pasur një incident të ngjashëm, kur një top i goditur fort nga Andreolli e goditi në kokë dhe e rrëzoi.

November 23, 2015 10:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim