VIDEO / Mësoni arsyen banale pse drejtuesja e BMW përplas çiklistët

October 3, 2016 18:07

VIDEO / Mësoni arsyen banale pse drejtuesja e BMW përplas çiklistët

Ky është momenti kur një drejtuese mjeti në Rusi përplas me makinën e saj dy çiklistë.

Njëri prej tyre i kishte nxjerrë gishtin e mesit, nuk dihet për çfarë arsye. Dhe ajo u hakmorr duke i përplasur të dy.

October 3, 2016 18:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?