Video: Messi i ardhshëm? Shikoni çfarë goli ka arritur të shënoj i biri i Dirk Kuyt

August 12, 2017 15:09

Video: Messi i ardhshëm? Shikoni çfarë goli ka arritur të shënoj i biri i Dirk Kuyt

I biri i Dirk Kuyt me të vërtetë ka një talent të veçantë.

Është vetëm 5 vjeç dhe ka një kontroll mjaft të saktë të topit.

Goli që ka shënuar në stërvitje ka lënë të gjithë me gojë hapur, veçanërisht babai i tij që e ka filmuar.

Ky gol ngjason shumë me stilin e golit të Messit duke dribluar lojtarë dhe finalizuar më vonë.

dh.th

 

 

August 12, 2017 15:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim