VIDEO/ Lavrov qeras gazetarët me pica dhe vodka

September 10, 2016 11:29

 VIDEO/ Lavrov qeras gazetarët me pica dhe vodka

Një video e Ministrit të Jashtëm Rus, Sergei Lavrov ka bërë xhiron e botës pas ofertës që ai iu ka bërë gazetarëve në Gjenevë.

Në përfundim të bisedimeve bilaterale mes SHBA dhe Rusisë për çështjen Siriane, Lavrov iu ka ofruar gazetarëve pica dhe vodka të premten në mbrëmje.

Bisedimet maratonë kanë zgjatur për më tepër se 12 orë në Gjenevë të Zvicrës dhe në përfundim të tyre, Ministri i Jashtëm Rus duket se ka dashur t’i shpërblejë gazetarët për lodhjen e tyre.

 

September 10, 2016 11:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*