Video/ Ministri i Jashtëm spanjoll humbet ndjenjat live

January 25, 2018 19:48

Video/ Ministri i Jashtëm spanjoll humbet ndjenjat live

Ministri i Jashtëm i Spanjës Alfonso Dastis ka humbur ndjenjat gjatë një debati në forumin ekonomik në Davos të Zvicrës, ku janë mbledhur gjithë liderët e botës.

Incidenti u filmua nga kamerat dhe në pamje shihet se si pjesëmarrësit shkojnë për të ndihmuar ministrin e Jashtëm.

Kreut të diplomacisë spanjolle iu dha ndihma e parë dhe pas pak minutash rifitoi vetëdijen.

Ngjarja ndodhi kur në forum po diskutonte Presidenti i Kolumbisë Juan Manuel Santos dhe Presidenti i Grupit të Bankës Botërore.

January 25, 2018 19:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*