VIDEO/ Modelja bjonde lëshon perlën e radhës: Bankieri është ai që bën koktejle?!

February 13, 2020 13:42

VIDEO/ Modelja bjonde lëshon perlën e radhës: Bankieri është ai që bën koktejle?!

Emri i modeles Kejvina Kthella vazhdon të lakohet në rrjetet sociale.

Së fundmi në internet është duke qarkulluar në mënyrë virale një video ku modelja gjatë një interviste televizive nuk kupton pyetjen e moderatores.

Disa kohë më parë, Kejvina ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembacajn, e cila e pyeti nëse do martohej me një bankier.

Por ish-velina ngatërroi profesionin e bankierit, me atë të banakierit.

Rudina Dembacaj: Do martoheshe me një bankier?

Kejvina Kthella: Bankier është ai që bën koktejlet?

Kejvina ka qenë velina në emisionin e Ermal Mamaqit, e cila u bënte pyetje të ftuarve dhe së fundmi u përfol për lidhje intime me Redjan Rrajën, të arrestuarin si autor të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Modelja përfundoi në prokurori dhe iu sekuestrua telefoni pasi në tabulatet e marra nga celulari i Rrajës, Kthella ishte një ndër personat me të cilën 34-vjeçari komunikonte më shpesh.

Modelia bjonde lëshon perlën e radhës, Kejvina Kthjela: Bankieri është ai që bën koktejle?! on Vidnews.

O.J/DITA

February 13, 2020 13:42
Komento

2 Komente

  1. katarakti February 13, 16:11

    E çfare ka ketu per tu çuditur. A nuk e dini se velinat shqiptare trute i kane në mes të shaleve?! Ndryshe nuk beheshin velina. Prandaj konsiderohen edhe VIP – very important person!!!! O sa kam qeshur.

    Reply to this comment
  2. Eagle February 14, 07:55

    Shqiperia me kete brez femrash baxhella po merr fund. Shkaterro femren dhe ke Shkaterruar nje komb

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim