Video/ Momente të tmerrshme, avioni goditet nga rrufeja

April 28, 2016 12:05

Video/ Momente të tmerrshme, avioni goditet nga rrufeja

E frikshme apo jo, që rrufeja të godas avionin? Në këtë video do të shihni avionin që po shkonte nga Reikjaviku në Londër dhe është goditur nga rrufeja. Fatmirësisht përveç turbulencave nuk pa pësuar asnjë dëmtim.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ku më pas avioni ka zbritur në aeroportin Heathrow. Pasagjerët janë shprehur se kanë kaluar çaste të frikshme deri në momentin që kanë zbritur

 

 

April 28, 2016 12:05
Komento

1 Koment

  1. MH April 28, 13:51

    Kam iden!
    Avionet rrezikun nga goditja e rrufes mund te ndodhin vetem kur avioni gjindet posht rreve.E kjo per vetin e terheqjes se gravitetit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*