Video /Momentet tronditëse bulizmi kur një vajzë vritet nga shoqja e shkollës për një djalë

April 25, 2016 11:18

Video /Momentet tronditëse bulizmi kur një vajzë vritet nga shoqja e shkollës për një djalë

Lufta për një djalë ka përfunduar me vrasjen e nje 16 vjeçare në një shkollë në Britaninë e Madhe.

Amy Inita, gjeti vdekjen në spital pasi u sulmua nga një bandë vajzash në një banjë të shkollës.

Video tregon adoleshenten që kapet nga flokët dhe detyrohet të gjunjëzohet.

Ajo u rrëzua dhe koka e saj u përplas në lavaman.

16 vjeçarja u dërgua në spital me helikopter në gjendje kritike por u  deklaruar e vdekur më vonë.

Shokët thanë se Amy nuk besonte te dhuna dhe ndoshta ka shkuar në banjon e shkollës për tu sqaruar me autoren e krimit.

 

 

 

3380693D00000578-3556556-image-a-14_1461524047128

336B761800000578-3553011-image-a-26_1461288006119

3369C61700000578-3552127-image-a-43_1461272772449

April 25, 2016 11:18
Komento

3 Komente

 1. Genti April 25, 11:34

  Eshte ne Shtetet e bashkuara dhe jo ne Britanine e madhe.
  Mjafton te shikosh videon per ta kuptuar.

  Reply to this comment
  • tan_tironci April 25, 12:33

   Ka dhe ne Angli, Delaware, ka edhe makina amerikane policie, kane, edhe shkolla, helicopter amerikane, po ashtu dhe police te shendoshe. lol

   Reply to this comment
 2. Mira April 25, 12:03

  Aman mos na nxirrni keshtu lajmesh, sepse do na “frymezoni” dhe keta budallenjte e vegjel qe kemi ne/ Aman, se boll ngelen duke kopjuar, cdo lloj ndyresie, cdo lloj pislliku dhe cdo lloj poshtersie nga filmat dhe rrjetet sociale. Te lutem gazeta!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*