Video: Momenti i sikletshëm për Çanin… për Tahirin po se po

February 13, 2016 08:00

Video: Momenti i sikletshëm për Çanin… për Tahirin po se po

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u rikthye pas shumë kohës në studion e “Zonë e Lirë”, drejtuar nga Arian Çani në “TV Klan”.

I veshur me kostum por pa krevatë, me humor dhe ton të ulët, Tahiri foli jo vetëm për situatën kriminale në vend, apo zgjedhjet në parti, por edhe për batutat e Kryetares së FRESSH apo statuset në Façebook të shefes së kabinetit të tij.

Ky (në video) është moment kur Çani e pyet pikërish për Jozela Kokën dhe Silda Anagnostin.

Por jo vetëm Tahiri, edhe Çani gjatë kësaj bisede ishte në siklet, shkak për këtë u bë mosnjohja e anglishtes.

Shihni si lexon dhe përkthen në anglisht Arian Çani… / Mapo /

February 13, 2016 08:00
Komento

1 Koment

  1. Strazimiri floket me xhele dhe me morra. February 13, 10:27

    Po ketij “qorrit” i ha bytha qe shkon ne emisinin e nje gazetari te perdale e b** q** si Cani, me nje fjalor qe nuk perdoret as ne bordello.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*