VIDEO+18/ Momenti kur maqedonasi përplas për vdekje 4-vjeçarin shqiptar

July 4, 2016 11:40

VIDEO+18/ Momenti kur maqedonasi përplas për vdekje 4-vjeçarin shqiptar

Bëhen publike pamjet e aksidenti tragjik ku një maqedonas shkeli qëllimisht familjen Aliu nga Kumanova ku mbeti i vdekur 4-vjeçari Almir Aliu.

Në pamje duken momentet kur makina vjen me shpejtësi dhe godet disa persona që ndodhen në rrugë. I plagosur rëndë mbeti 4-vjeçari Aliu, i cili u dërgua në spital, por nuk mbijetoi dot.

Almirit ju bë varrimi ditën e shtunë ndërsa sot duhet të mbahen protesta ku do të kërkohet drejtësi dhe dënim maksimal për vrasësin Boban Iliç i cili tani për tani ka masën paraburgim për 30 ditë.

July 4, 2016 11:40
Komento

10 Komente

 1. Mira July 4, 11:44

  Mos na tregoni pamje te tilla! Aman ju lutem boll! Kush qenka ky plehre, ky monster, ky ndyresire, kjo kellire sllavo-maqedonase qe kryen nje veprim te tille e me paburreri i drejtohet vetem nenes me femije! Cfare eshte kjo lloj specie! Mos Gazeta Dita se na helmuat gjakun me kete video!

  Reply to this comment
 2. Thanasi qe ta plasi July 4, 11:52

  Po cfare prisni o shqiptare. Verjani flaken atij vendi. Tregoni se shqiptaret nuk kane vdekur. Ta cojme cdo gje ne vendin e vet. Ato jane trojet tona e askush smund te beje si zot ne tokat tona

  Reply to this comment
 3. Andi July 4, 11:53

  Vejini +18 ketyre pamjeve, s’e s’jane pamje per tu pare nga femije. S’e kuptoni demin qe beni kur nxirrni pamje te tilla per dy klikime.

  Reply to this comment
 4. Moza July 4, 11:56

  Nje egersire e vertete vrasesi!E si mund te vriten nje familje e nje femij se liruan radhen ne ambulance!( SIpas jnformacioneve te madias) Edhe cfaredo qe te kete bere iati i femijes,zgjidhja eshte kriminale.Mbare opinioni shqiptar.boteror,organizmat e mbrojtjes se te Drejtave te Njeriut te protestojne per kete krim.Vrasesi te denohet maksimalisht.
  Familjes se femijes i jap ngushellime nene dhe shqiptareje.Jemi prane jush me zemer

  Reply to this comment
  • Gostivari July 4, 12:56

   Faleminderit oj moter, Mbeshtjetja juaj na duhet me shume se kurr por institucionet shqiptare s’flasin dhe politikan tan jan te shitur tek sllavomakedonskit. Keto s’jane raste tvecanta, por askush nuk kre zerin.

   Reply to this comment
 5. WW July 4, 12:51

  FUCK MACEDONIA.

  Reply to this comment
 6. Perlati nga Manalati July 4, 13:32

  Faleminderit Thanas.
  Ke te drejte o Nase. Por shqiptareve atje u ka hyre thelle lepuri ne bark. Por jo vetem lepuri. Ata jane te percare, sepse lideret e shqiptareve, xhepambushur me para poshtersish, i kane shitur me kohe interesat e bashkekombasve qe i vene ne krye. Ngrihuni dhe bjeruni tradhetarve o shqiptar, qe skane fe e nuk kane nder, vec te tredhur e zuzare.

  Reply to this comment
 7. basilius July 4, 14:52

  Megjith keqardhjen, videoja nuk verteton se aksidenti eshte bere me qellim. E sigurt eshte qe ku aksident ka gezuar zemrat e turqve antisllav per te bere akuza, per te shtuar urrejtjen anti kristiane.

  Reply to this comment
 8. TLN July 4, 17:19

  Turp per politikanet shqiptare ne Maqedoni,turp per politikanet ne Tirane e ne Prishtine. Asnje reagim. Kur sllaveveve u vjedh kush nje pule ata e cojne ceshtjen ne OKB kut ata vrasin femijet shqiptare askush nuk ben ze.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim