VIDEO/ Momenti kur Meta dhe Rama takojnë duart në Presidencë

July 24, 2017 20:01

VIDEO/ Momenti kur Meta dhe Rama takojnë duart në Presidencë

Ky është momenti kur Kreu i Shtetit Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama takojnë duart në ambientet e Presidencës.

Kjo vjen pas një kohe të gjatë që mes tyre, sidomos gjatë fushatës ka pasur një retorike të ashpër. Edhe në ceremoninë e betimit të Metës ne Kuvend u shmang takimi mes tyre, teksa Rama mbërriti në sallë me vonesë.

 

July 24, 2017 20:01
Komento

4 Komente

 1. Arber I July 25, 01:38

  Komedi me popullin e degjeneruar ne fare shqiptar!

  Reply to this comment
 2. fteri July 25, 02:41

  Gabim ,me gjithë ato sharje dhe mëllef që lëshoi I.Meta nuk duhej t’ja jepte dorën fare ,ti kalonte afër sa për nderuar vendin e punës,nuk e meriton atë punë ky njeri.

  Reply to this comment
 3. info analitike July 25, 11:08

  “takojne duart”!!! Shoke, mire qe keni marre persiper revolucionarizimin e gjuhes por ne shqip ne i themi “shtrengojne duart”.

  Reply to this comment
 4. Jetmiri July 25, 12:45

  Popull, vetingu Ra. Amaneti i të vrarëve në bulevard, i lavireve të bulevardit dhe kokë palarëve që kërkonin e demostronin për të drejtat e tyre, i vrau Berisha. Po sot, çfar ndodhi, sot i vrau përsëri zgjedhja e Ilir Metës si president zëvëndës i Berishës. Këtë rradhë u bashkua dhe Edi Rama, ku i thonë popullit dokrra për të korruptuarit sikur po i kërkojnë por nuk po i gjejnë dhe që kërkojnë nga populli ti denoncojë. Turpi dhe zhgënjimi vjen nga Edi Rama. Rama për besimin që mori dhe për besimin që ka populli, është njësoj me atë të Francës që e kanë humbur atë çka ata ju premtuan. Rama thoshte të fala Sandrit, populli i thotë të fala Lusë dhe Romina Vllahutin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin