VIDEO/ Momenti kur Omar Mateen hap zjarr në klubin e Orlandos

June 13, 2016 14:32

VIDEO/ Momenti kur Omar Mateen hap zjarr në klubin e Orlandos

Kjo video e publikuar në Snapchat tregon momentin kur Omar Mateen hap zjarr në klubin “Pulse” në Orlando.

Një vajzë po bënte një video në klub ku ishte me miqtë e saj.

Në fund të videos nisin të dëgjohen të shtëna dhe më pas video ndërpritet.

50 persona humbën jetën nga sulmi.

June 13, 2016 14:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*