Video: NASA ndërpret transmetimin teksa po kalonte një UFO?

April 19, 2016 12:38

Video: NASA ndërpret transmetimin teksa po kalonte një UFO?

NASA është akuzuar vazhdimisht se po mban fshehur ekzistencën e alienëve.

Për entuziastët e teorive konspirative, kjo video është ilustrimi më i mirë.

Sipas tyre, NASA ndërpreu transmetimin e saj live nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar në momentin kur aty pranë kaloi një UFO.

NASA thotë se këto janë vetëm reflektime dhe nuk ka asnjë të vërtetë për objekte të tjera fluturuese.

 

 

April 19, 2016 12:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*