Video: Ngrin liqeni i Komanit

January 11, 2019 15:24

Video: Ngrin liqeni i Komanit

Gjatë ditëve të fundit moti i acartë e me ngrica ka qënë i pranishëm në të gjithë territorin e Shqipërisë, ku më problematike situata paraqitet në zonat veriore, verilindore dhe juglindore të vendit.

Ndërkohë, si pasojë e temperaturave tepër të ulëta, ka ngrirë edhe Liqeni i Komanit, ndërsa malet rreth tij janë zbardhur nga dëbora.

 

o.j/dita

January 11, 2019 15:24
Komento

1 Koment

  1. MH January 11, 19:03

    Sa i fuqishem asht Berisha ne dashuri me fenomenet e natyres!

    Akulli i liqenit ne mbeshtetje te opzites SHQUP-it ne dashuri me Berishen me porosi te tije bojkoton lundrimin mbi te deri sa te ngrihet temperature mbi 0 grade celsius.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*