VIDEO/ Një gomë makine rreth barkut. Si mund ti ketë ndodhur kjo këtij demi

July 16, 2017 21:23

VIDEO/ Një gomë makine rreth barkut. Si mund ti ketë ndodhur kjo këtij demi

Trendi më i ri i modës,  një gomë makine , nuk është nisur nga askush tjetër përveçse një demi.

Një video e postuar në internet tregon një dem të madh i cili ka rreth stomakut një gomë makine.

“Veshje e re në Weeping Fox Ranch,”-thotë Kris Vogel, ndërsa po e filmonte. “Nuk e di se si e bëri këtë dhe se si do t’ia heqim.”

Në facebook fermerja shkruan se dy njerëz e lidhën demin dhe tërhoqën gomën nga prapa poshtë këmbëve dhe më në fund arritën që ta hiqnin.

“Demat mbeten dema dhe shpesh luajnë  me gjëra që nuk duhet.”

July 16, 2017 21:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*