Video: Nuk ka rëndësi sa e vështirë mund të jetë jeta, dashuria gjithsesi fiton

October 24, 2019 20:11

Video: Nuk ka rëndësi sa e vështirë mund të jetë jeta, dashuria gjithsesi fiton

Thonë që jeta është e vështirë.

Por kur ata që e thonë janë fizikisht mirë ndoshta duhet të mendohen dy herë përpara se të ankohen.

Shikoni këtë çift dhe ndoshta do kuptoni se nuk ka rëndësi sa e vështirë mund të jetë jeta.

Dashuria gjithsesi fiton.

m.a. / dita

October 24, 2019 20:11
Komento

1 Koment

 1. REDI October 24, 22:02

  PREKËSE

  Jemi në epokën e daljes me dikë e në whatsap flasim me dikë tjetër.
  Jemi brezi që kur vemi për drekë a darkë, diku jasht, pjatën e antipastës e nxjerrim në instagram.
  Jemi brezi që nëse njohim dikë që na duket interesant, pas ca ditësh kërkojmë të bëjmë dashuri në chat.
  Jemi brezi që na prekin më shumë fjalët e një virtuali, sesa fjalët e atij qe na ka falur shpirtin.
  Jemi brezi që dashurohemi me një zemër të ngjyrosur chati, sesa para një perëndimi.
  Jemi brezi që nuk na përket shumë prej neve…
  Pyes…Ku janë duart mbi duar…Sytë mbi sy…
  Ku janë përqafimet…?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim